Na czas dalszej rozbudowy zarówno Karczma pod szczęśliwym karpiem, przystań, pizzeria jak i hotel będą nieczynne. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 661 053 911 bądź mailowego - biuro@debowy-dwor.pl w celu rezerwacji terminów, poznania ofert na organizację konferencji, szkoleń, wesel, chrzcin, komunii i innych imprez okolicznościowych. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy w kwietniu 2019 r.

Nasze atrakcje

Naszym gościom jesteśmy w stanie zaoferować wiele atrakcji: na miejscu, ale także wycieczki, zwiedzanie okolicy. 

Wędkowanie, rowery wodne, spływy kajakowe, boisko do siatkówki plażowej, wspólne ognisko, rodzinne grillowanie czy zimowe kuligi to tylko część atrakcji jakie czekają na odwiedzających nasz Ośrodek gości. 

Dla naszych gości hotelowych mamy do wypożyczenia rowery. 

Ponadto w naszej ofercie znajdują się pobyty ichtiologiczne i survivalowe

Pobyty ichtiologiczne – W ramach pobytu zainteresowani turyści mogą zarówno samodzielnie odławiać gatunki ryb hodowane w stawie znajdującym się pobliżu nieruchomości, jak również kupować, je bezpośrednio po złowieniu. Nasza oferta wzbogacona jest również o możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków (patroszenie, wędzenie, grillowanie, smażenie). 

Pobyty survivalowe – oferujemy organizację pobytów szkoleniowych, integracyjnych, których elementem jest przeżycie wspólnych przygód, zdobywanie wiedzy ułatwiającej człowiekowi przetrwanie w trudnych warunkach, przełamywanie barier świadomościowych, afirmacja życia i powrót do korzeni.

Paintball - zapraszamy do spróbowania swoich sił na naszym polu i strzelnicy.

Dębowy Dwór

woj. podkarpackie

37-613 Ruda Różaniecka

TELEFON +48 16 631 38 15

TELEFON +48 661 05 39 11

Jak dojechać?