Na czas dalszej rozbudowy zarówno Karczma pod szczęśliwym karpiem, przystań, pizzeria jak i hotel będą nieczynne. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 661 053 911 bądź mailowego - biuro@debowy-dwor.pl w celu rezerwacji terminów, poznania ofert na organizację konferencji, szkoleń, wesel, chrzcin, komunii i innych imprez okolicznościowych. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy w kwietniu 2019 r.

O nas

Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy Dębowy Dwór w Rudzie Różanieckiej to nowoczesny i niezwykle uroczy skrawek roztoczańskiej ziemi. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń i konferencji, imprez integracyjnych,  w tym pobytów survivalowych dla firm i instytucji, niezapomnianych przyjęć weselnych i okolicznościowych, imprez i pobytów ichtiologicznych oraz doskonałego wypoczynku dla wszystkich naszych gości.

Do dyspozycji mamy wiele atrakcji i możliwości. Niepowtarzalny roztoczański mikroklimat i nasza szeroka oferta sprawi, że chwile spędzone w Dębowym Dworze pozostaną na długo w Twojej pamięci.

Dębowy Dwór

woj. podkarpackie

37-613 Ruda Różaniecka

TELEFON +48 16 631 38 15

TELEFON +48 661 05 39 11

Jak dojechać?